napisz do nas

Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. ul. Kolejowa 8, 58-100 Świdnica tel.: 74 856-95-65 fax: 74 851-28-42

Doradztwo Ekonomiczno Finansowe Sp. z o.o.

to firma powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania w postaci kredytów i dotacji. Zaufało nam ponad 200 przedsiębiorców z którymi udało uzyskać się ok 250 mln zł finansownaia w głównie w postaci dotacji ale również w postaci preferencyjnych pożyczek.  

czytaj więcej
Partnerzy
Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest organizacją samorządu gospodarczego. Istnieje od 1993 roku.Swoim zasięgiem działania obejmuje województwo dolnośląskie. Celem nadrzędnym ukierunkowującym wszelką działalność naszej Izby jest podejmowanie szeregu przedsięwzięć wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw w regionie. Jako organizacja samorządu gospodarczego regionu świdnickiego, zrzeszamy przede wszystkim przedsiębiorstwa mikro, małe i średnie, poza kilkoma dużymi firmami będącymi wizytówką naszego regionu. Realizując zadania statutowe na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Izba współpracuje z organizacjami gospodarczymi, instytucjami i jednostkami samorządu terytorialnego. Ważnym elementem działalności Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy jest kilkuletnia stała współpraca z izbami i organizacjami otoczenia biznesu z Ukrainy, Republiki Czeskiej i Niemiec.
Zachodnia Izba Gospodarcza to organizacja samorządu gospodarczego, która została powołana dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych  zrzeszonych w niej podmiotów, upowszechniania zasad etyki w działalność gospodarczej, a także dla wspierania rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwijania współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Działa nieprzerwanie od roku 1995, a jej Prezesem od 1998 roku do 2012 roku był Grzegorz Dzik, aktualnie funkcję Prezesa pełni Marek Pasztetnik.

Obecnie Izba zrzesza ponad 200 członków  - przedsiębiorców, którzy reprezentują różnorodne branże odzwierciedlające strukturę gospodarczą regionu.

Zachodnia Izba Gospodarcza organizuje specjalistyczne szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych – w kraju oraz za granicą. Jest współtwórcą konferencji „PPP – projektowanie, finansowanie, realizacja. Rozwiązania dla szpitali i placówek medycznych”, od 9 lat organizuje prestiżowy konkurs „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, w maju 2012 otworzyła Centrum Biznesowo – Konferencyjne.

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Mocną stroną banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem. BGŻ wspiera i propaguje przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Celem strategicznym banku jest dalszy wzrost efektywności. Ponadto, wzmocnienie wiodącej pozycji w sektorze rolno-spożywczym, dynamiczny rozwój sieci placówek, szczególnie w mniejszych miastach oraz wzbogacanie oferty produktowej.
MultiBank powstał w 2001 jako detaliczna część BRE Banku SA. Opieramy się na solidnym fundamencie. Po 8 latach działalności MultiBank plasuje się wśród największych i najbardziej nowoczesnych instytucji finansowych na polskim rynku. Obecnie dysponujemy siecią ponad 130 placówek w całym kraju, a z naszych usług korzysta prawie pół miliona Klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
Bank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. BZ WBK należy do liderów rynku. Powstał w 2001 r. wyniku połączenia Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego, a jego siedzibą jest Wrocław. Jego kapitały przekraczają 5 miliardów złotych, a aktywa wynoszą ponad 57 miliardów złotych. Posiada również udziały w podmiotach zależnych i stowarzyszonych.
Europejski Fundusz Leasingowy SA rozpoczął swoją działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest liderem w swojej branży. W 2001 roku, z prywatnej i niezależnej firmy leasingowej, spółka stała się członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych - Grupy Crédit Agricole. Obecnie EFL to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. Oferuje leasing samochodów osobowych i dostawczych, leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania).
Specjalizujemy się w długofalowym finansowaniu przedsiębiorstw w zakresie leasingu maszyn i urządzeń. Koncentrujemy swoją działalność na branżach: obróbka metalu i blachy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, poligrafia, logistyka, przemysł spożywczy, obróbka drewna. O tych branżach wiemy wszystko, mamy szerokie kontakty partnerskie, dzięki czemu działamy szybciej, efektywniej i z korzyścią dla naszych Klientów. Dobrze znamy wszystkie modele finansowania związane z leasingiem. Wielką wagę przykładamy do właściwego doradztwa Klientom w zakresie oferowanych produktów leasingowych oraz budowania długofalowych, partnerskich kontaktów.

 

Ekspert Kredyt sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają roku 1996.

Ekspert Kredyt sp. z o.o.  to zespołem Ekspertów specjalizujących się w kredytowaniu i leasingowaniu zakupu pojazdów- nowych i używanych. Firma realizuje zlecenia  na terenie całego kraju i finansuje wszystko, co tylko porusza się po drodze. Oferta obejmuje: kredyty samochodowe, leasing, ubezpieczenia

Firma wyróżnia się szybkością działania, indywidualnym i profesjonalnym podejściem do klientów. 

Bibby Financial Services Sp. z o.o. należy do finansowej części, istniejącej od 1807 roku, brytyjskiej firmy Bibby Line Group Ltd. w ramach której działają trzy grupy podmiotów oferujące następujące rodzaje usług: transport morski - Bibby Line Ltd., usługi logistyczne - Bibby Distribution Ltd., usługi finansowe - Bibby Financial Services.

Ponad dwustuletnie doświadczenie oraz najwyższe standardy zarządzania  pozwoliły Bibby Line Group uplasować się w ścisłej czołówce w każdym z obszarów jej działalności. Swoje biura mamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii, Indiach, Niemczech, Czechach i Słowacji.

W Polsce jesteśmy obecni od 2002 roku. Pracujemy w trzech oddziałach w: Warszawie, Poznaniu i Katowicach, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj. Ścisła współpraca z firmą macierzystą zapewnia dostęp do najlepszych rozwiązań – obsługując polskich klientów Bibby Financial Services wykorzystuje najpewniejsze i najskuteczniejsze strategie zarządzania finansami z całego świata. Jesteśmy w pełni niezależni od banków.

Obsługujemy powyżej 600 podmiotów gospodarczych.

Należymy do czołówki biur brokerskich w Polsce i tworzymy doświadczony oraz w pełni profesjonalny zespół. Oferujemy wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej firm, tworząc programy dopasowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki działania Klienta. Oddaję do Państwa dyspozycji zespół profesjonalistów działających na terenie całego kraju, który sprawnie i rzetelnie oceni potrzeby ubezpieczeniowe.

Nasze motto to Minimum ryzyka maksimum satysfakcji.

Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej (DKEO), jest dobrowolnym porozumieniem jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, przedsiębiorstw, jednostek badawczo-rozwojowych oraz organizacji i instytucji wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii propagujących ideę poszanowania energii działających na terenie Dolnego Śląska. Klaster jest otwarty dla wszystkich samorządów terytorialnych i ich jednostek organizacyjnych, przedsiębiorstw, zespołów badawczych, wdrożeniowych i innych, działających w obszarach tematycznych klastra oraz zainteresowanych współpracą w ramach klastra.
Dolnośląski Klaster Turystyki
Dolnośląski Związek Pracodawców Społecznie Odpowiedzialnych
Zasadniczym celem działalności Ośrodka Innowacji jest profesjonalne i efektywne wsparcie sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Cel ten realizowany jest poprzez świadczenie małym i średnim firmom usług konsultacyjno-doradczych prowadzących do wzrostu ich konkurencyjności przez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, organizacyjnych i finansowych.
 
 
 
 
 
 
Nasi partnerzy:

Dane adresowe:

 

Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. ul. Kolejowa 8, 58-100 Świdnica

 

tel.: 74 856-95-65

fax: 74 851-28-42